środa, 4 grudnia 2019

Spotkanie z mistrzem olimpijskim Szymonem Ziółkowskim


Kolejny etap kampanii #Tacyjakmy. Tym razem Pani Zyta Czechowska zaprosiła do szkoły w Kowanówku sportowca Szymona Ziółkowskiego, mistrza olimpijskiego w rzucie młotem i byłego Posła na Sejm RP. Pan Szymon opowiedział nam o tym, jak wyglądała jego droga do sukcesu, jak znosił porażki i czym zajmuje się teraz.


Uczniowie mieli okazję doświadczyć tego, jak ciężki jest młot lekkoatletyczny i jak wyglądają medale olimpijski, z Mistrzostw Świata oraz Europy.

Po oficjalnym spotkaniu był oczywiście czas na kawę i zdrowe przekąski. Uczniowie klasy 3P wykonali także lapbooki o sportowcu i wręczyli gościom świąteczne skrzaty. Bardzo dziękujemy Panu Szymonowi oraz jego menadżerce i żonie Pani Marcie Ziółkowskiej za przyjazd i nieocenioną lekcję sportu. Poprzednim naszym gościem w ramach kampanii był Pan Michał Leksiński- alpinista i podróżnik, a w styczniu odwiedzi nas Senator RP Pan Jan Libicki.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Rozmowa z Jarosławem Kuźniarem

Dziennikarz, redaktor i publicysta- Jarosław Kuźniar, była naszym kolejnym gościem i rozmówcą w ramach kampanii #TacyjakMy. Pan Jarosław opo...