poniedziałek, 28 października 2019

Spotkanie z Michałem Leksińskim


Rozpoczynamy akcję #TacyjakMy, która ma na celu przybliżenie uczniom ciekawych, znanych publicznie osób i ich pasji. Przyświeca nam taki cel, aby uczniowie przekonali się, że sukces jest sprawą subiektywną i ciężką systematyczną pracą, pokorą i uczciwością można wiele osiągnąć.
Porażki są stałym i nieodzownym elementem naszego życia, ważne, by z każdej z nich wyciągać dla siebie naukę. Akcję rozpoczęliśmy z Panem Michałem Leksińskim, podróżnikiem i alpinistą, ale przede wszystkim autentycznym, ciepłym człowiekiem. Dziś w naszej szkole przeprowadził warsztaty motywacyjne. Kolejną osobą, która będzie bohaterem akcji jest Pan Szymon Ziółkowski, mistrz olimpijski i aktywista społeczny, były Poseł na Sejm RP. Kolejnych osób nie zdradzimy, ale to będą niesamowici ludzie. Trzymajcie kciuki za powodzenie naszej akcji jej finałem będzie wspólny przekaz wideo.
Michał Leksiński dziękujemy za wspaniałe spotkanie!Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Rozmowa z Jarosławem Kuźniarem

Dziennikarz, redaktor i publicysta- Jarosław Kuźniar, była naszym kolejnym gościem i rozmówcą w ramach kampanii #TacyjakMy. Pan Jarosław opo...